USA - semestrální pobyt od ledna 2017

Přijímáme přihlášky k semestrálním pobytům v USA od ledna 2017.

Argentina - roční pobyt od ledna 2017

Nejvyšší hora západní polokoule Aconcagua, nedotčená Patagonie na jihu země nebo rušné Buenos Aires? Výměnný pobyt v Argentině ale nabízí mnohem víc...

Nabídka pobytů od ledna 2017

Výměnného pobytu YFU se od jeho založení (v roce 1951) zúčastnilo přes 260 tis. studentů.

Přidej se k nim, nech se inspirovat jejich příběhy a zažij svůj vlastní.

"Jsem přesvědčená, že to byl nejlepší rok mého života!"

"Můj pobyt možná byl skoro dokonalý, ale o to náročnější to pro mně bylo, když nastal čas vrátit se domů. Vzpomínky na všechny moje úžasné zážitky jsem nedokázala pustit z hlavy a jednoduše jsem se nedokázala začlenit zpět mezi moje kamarády."

Přečtěte si příběh Bašky, která vypráví o tom, jak se dostala k dobrovolnictví a co pro ni dnes s odstupem času znamená její výměnný pobyt v USA...

Nabídka pobytů od ledna až března 2017

26. 7. 2016

Přihlas se ke studiu v zahraničí ve školním roce 2016/17. Nabízíme studijní výměnné pobyty ve druhém pololetí školního roku 2016/17. Termín přihlášení je již 15.září! Nabízíme mezikulturně vzdělávací pobyty například v Argentině, Austrálii, Brazílii, Chile, Dánsku, Itálii, Mexiku nebo USA.

"Jaké to je být výměnným studentem?"

13. 7. 2016

Kláru to, podle svých slov, již od mala táhlo do Skandinávie. Není tak divu, že se přihlásila na studijní pobyt právě do Finska. Již pár měsíců je v kontaktu se svoji hostitelskou rodinou a nemůže se dočkat až se s nimi konečně setká. Přečtěte si co všechno hrálo roli při přihlašování se na roční studijní pobyt!

Má cesta k YFU studijnímu pobytu

7. 7. 2016

Kačky cesta k přihlášení se na studijní pobyt ve Švýcarsku je více, než zajímavá. Nejprve se její rodina rozhodla stát se hostitelskou rodinou pro studentku z Argentiny, která do ČR přijela na semestrální pobyt a teprvé poté Kačka začala s vyplňováním přihlášky. Z půlročního pobytu se nakonec vyklubal roční a za zhruba měsíc se Kačka konečně vydá do frankonní části Švýcarska. Více v jejím článku.  

více novinek

YFU je nezisková organizace, která nabízí studium pro středoškoláky formou studijních pobytů v zahraničí. Studuj v zahraničí, poznej novou kulturu, nauč se nový jazyk, osamostatni se a rozšíř si obzory. Nabízíme studium v zahraničí s pobytem u hostitelských rodin. Nauč se cizí jazyk a poznej svět přímo na vlastní kůži, studuj rok v zahraničí! YFU nabízí semestrální a roční pobyty v zahraničí pro středoškoláky.