Přihlas se na studijní pobyt v zahraničí!

YFU ti pomůže zažít nezapomenutelný rok v cizí zemi. Osamostatníš se a poznáš nové kamarády.

Hledáme hostitelské rodiny pro zahraniční studenty, kteří přijedou do České republiky v lednu 2015! Otevřete svůj domov a staňte se hotiteslkou rodinou!

Studuj v zahraničí ve školním roce 2015/16. Budeš žít v hostitelské rodině, chodit na střední školu a účastnit se řady mimoškolních aktivit. Přijímáme přihlášky!
"Člověk má šanci všechno začít od znova a zjistí o světě ale hlavně o sobě spoustu věcí." Také o tom vypráví Kamila, která je naročním pobytu v Německu. Nechte se jejím vyprávěním inspirovat...

Zveme na informační besedu o studiu v zahraničí ve školním roce 2015/16. Beseda je určená zájemcům o pobyt, jejich rodičům a známým. Potvrďte svoji účast krátkým formulářem.

YFU je nezisková organizace, která nabízí studium pro středoškoláky formou studijních pobytů v zahraničí. Studuj v zahraničí, poznej novou kulturu, nauč se nový jazyk, osamostatni se a rozšíř si obzory. Nabízíme studium v zahraničí s pobytem u hostitelských rodin. Nauč se cizí jazyk a poznej svět přímo na vlastní kůži, studuj rok v zahraničí! YFU nabízí semestrální a roční pobyty v zahraničí pro středoškoláky.

Novinky