Hledáme hostitelskou rodinu pro studenta z Thajska

Staňte se hostitelskou rodinou ve školním roce 2016/17. Otevřete svůj domov pro studenta z Thajska!

Poznejte, jak neobyčejný může váš život být v pohledu zahraničního studenta!

Staňte se hostitelskou rodinou

Hostitelský program je příležitostí, abyste se studentem sdíleli svůj vlastní příběh, své tradice a své zvyky. Současně se díky přijetí zahraničního studenta k sobě domů dozvídáte spoustu věcí o jiných lidech a odlišné kultuře.

Přihlas se k výměnnému pobytu ve školním roce 2017/18

Výměnný pobyt v zahraničí je zkušenost na celý život.

Neprováhej ji a přihlas se k některému z pobytů v úžasných zemích po celém světě!

"A co Vy, už máte vyplněnou přihlášku?"

"Čeká mne rok ve Francii a já jsem připravená si z něj užít každou minutu..." říká Adéla o svém studijním pobytě, na který se chystá v srpnu 2016.

"A co Vy, už máte vyplněnou přihlášku?"

30. 6. 2016

Adéla se na svůj studijní pobyt ve Francii teprve chystá. Už nyní se s námi ale podělila o to, co jí vedlo k rozhodnutí odcestovat na rok do zahraničí. Ve svém článku popisuje důvody, díky kterým toto rozhodnutí učinila a vysvětluje například i to, proč si vybrala zrovna Francii jako svoji vysněnou zemi. 

Ráda píšu vlastní příběhy

16. 6. 2016

Staňte se hostitelskou rodinou pro školní rok 2016/17. Můžete zažít jedinečných deset měsíců. Na konci srpna přijíždí do České republiky také studentka z Německa.  Jaká je? Skvěle zpívá, píše povídky, vyrábí šperky. Račte se seznámit.

"Typisk norsk", aneb 10 důvodů, proč se vydat do Norska

3. 6. 2016

Přinášíme příběh Heleny, která se vydala na studijní pobyt do Norska na jeden semestr. Přečtěte si jaké pro ni je studium norštiny, když v její hostitelské rodině se mluví hned třemi dialekty, jaká norská potravina ji po návratu do ČR bude chybět nejvíce a nebo jak to mají Norové s běžkováním.

více novinek

YFU je nezisková organizace, která nabízí studium pro středoškoláky formou studijních pobytů v zahraničí. Studuj v zahraničí, poznej novou kulturu, nauč se nový jazyk, osamostatni se a rozšíř si obzory. Nabízíme studium v zahraničí s pobytem u hostitelských rodin. Nauč se cizí jazyk a poznej svět přímo na vlastní kůži, studuj rok v zahraničí! YFU nabízí semestrální a roční pobyty v zahraničí pro středoškoláky.