Přihlas se na studijní pobyt v zahraničí!

YFU ti pomůže zažít nezapomenutelný rok v cizí zemi. Osamostatníš se a poznáš nové kamarády.

Chceš studovat v zahraničí? Podívej se na aktuální nabídku semestrálních studijních programů. V létě  je nejvyšší čas přihlásit se k pobytům od ledna 2015!

Přihlas se na semestrální pobyt v Chile. Kromě úžasných zážitků na zemi, tě čekají úchvatné pohledy ze vzduchu při cestě do této španělsky hovořící země. Přihlásit se můžeš do 15. září!

Vystup ze své komfortní zóny a přihlas se k semestrálnímu pobytu v zahraničí od ledna 2015. Studuj třeba v Chile, Německu nebo Rakousku! Přijímáme přihlášky!
K ročnímu nebo semestrálnímu pobytu v Austrálii od ledna 2015 se stále můžete hlásit. O tom, jak se ke svému pobytu rozhodoval Vítek si můžete přečíst v jeho článku...

YFU je nezisková organizace, která nabízí studium pro středoškoláky formou studijních pobytů v zahraničí. Studuj v zahraničí, poznej novou kulturu, nauč se nový jazyk, osamostatni se a rozšíř si obzory. Nabízíme studium v zahraničí s pobytem u hostitelských rodin. Nauč se cizí jazyk a poznej svět přímo na vlastní kůži, studuj rok v zahraničí! YFU nabízí semestrální a roční pobyty v zahraničí pro středoškoláky.

Novinky