Semestrální pobyty od ledna 2016

Sledujte nabídku semestrálních pobytů v zahraničí od ledna 2016. Přijímáme přihlášky k semestrálním a ročním pobytům od ledna a února 2016!

"Stává se ze mě optimista..."

"Rozhodně jsem poznala samu sebe. Zjistila jsem jaký život chci žít, jaký člověk chci být, jakými lidmi chci a nechci být obklopena." Čtěte vyprávění Kačky z USA...

Přihlas se k výměnnému pobytu ve školním roce 2016/17

Se začátkem nového školního roku jsme připravili nabídku výměnných pobytů ve školním roce 2016/17. Již přijímáme přihlášky!

Přihlas se k výměnnému pobytu již dnes

28. 8. 2015

Se začátkem nového školního roku také přichází doba, kdy je vhodné přemýšlet o výměnném pobytu v zahraničí v následujícím školním roce (2016/17). U výměnného pobytu YFU nejde jenom o ovládnutí jazyka dané země. Důležité je, že během školního roku stráveného v zahraničí se studenti naučí samostatnosti, získají nový pohled na svůj život a svoji kulturu, posílí své sebevědomí.

Nový web YFU

24. 8. 2015

Vítejte na novém webu YFU Česká republika. Najdete na něm informace ostudiu v zahraničí, hostitelském programu a o dobrovolnictví. Nový web již plně vychází ze sjednoceného mezinárodního brandu organizace YFU.

Hostitelská rodina přijetím zahraničního studenta získá mnoho zkušeností

28. 7. 2015

Za méně než měsíc přijedou do České republiky studenti z celého světa. Přijedou například z Japonska, Dánska nebo třeba Argentiny, aby poznali českou mentalitu, začali se učit český jazyk, nebo i proto, aby se sami osamostatnili a učili se sami o sobě. V čem je ale toto také přínosem pro české hostitelské rodiny?

YFU je nezisková organizace, která nabízí studium pro středoškoláky formou studijních pobytů v zahraničí. Studuj v zahraničí, poznej novou kulturu, nauč se nový jazyk, osamostatni se a rozšíř si obzory. Nabízíme studium v zahraničí s pobytem u hostitelských rodin. Nauč se cizí jazyk a poznej svět přímo na vlastní kůži, studuj rok v zahraničí! YFU nabízí semestrální a roční pobyty v zahraničí pro středoškoláky.