Přihlas se na studijní pobyt v zahraničí!

YFU ti pomůže zažít nezapomenutelný rok v cizí zemi. Osamostatníš se a poznáš nové kamarády.

Laura byla na ročním pobytu v Chile a podělila se o své dojmy. Přečtěte si v jejím vyprávění, jak dlouho Chilané nakupují, kolik je tam právě stupňů a kdy je vhodné přijít na oslavu.

Zveme na informační besedu o studiu v zahraničí ve školním roce 2015/16. Beseda je určená zájemcům o pobyt, jejich rodičům a známým. Potvrďte svoji účast krátkým formulářem.

Chceš poznat opravdu něco jiného? Roční pobyt v Uruguayi je přesně pro ty, kteří chtějí poznat jihoamerickou kulturu, naučit se španělsky a poznat úžasné přátelské lidi.
Studium v zahraničí s YFU - to není jen jazykový kurz. Ovládnutí cizího jazyka je spíš "žádoucím vedlejším účinkem", než hlavním smyslem programu. Smyslem programu je začlenit se do života hostitelské rodiny, školy, poznat jak se žije jinde.

YFU je nezisková organizace, která nabízí studium pro středoškoláky formou studijních pobytů v zahraničí. Studuj v zahraničí, poznej novou kulturu, nauč se nový jazyk, osamostatni se a rozšíř si obzory. Nabízíme studium v zahraničí s pobytem u hostitelských rodin. Nauč se cizí jazyk a poznej svět přímo na vlastní kůži, studuj rok v zahraničí! YFU nabízí semestrální a roční pobyty v zahraničí pro středoškoláky.

Novinky