Přihlas se na studijní pobyt v zahraničí!

YFU ti pomůže zažít nezapomenutelný rok v cizí zemi. Osamostatníš se a poznáš nové kamarády.

Studuj od léta 2015 v Německu nebo Rakousku. Naučíš se důležitý cizí jazyk, poznáš spousty nových kamarádů a osamostatníš se. Podívej se na nabídku ročních pobytů.

Studuj v zahraničí ve školním roce 2015/16. Budeš žít v hostitelské rodině, chodit na střední školu a účastnit se řady mimoškolních aktivit. Přijímáme přihlášky!

Zajímáš se o studium v zahraničí? Chceš vycestovat ve školním roce 2015/16Nejvhodnější doba pro přihlášení je právě teď. Buď jiná/ý než ostatní a vybírej z nabídky neobvyklých zemí...

Zveme na informační besedu o studiu v zahraničí ve školním roce 2015/16. Beseda je určená zájemcům o pobyt, jejich rodičům a známým. Potvrďte svoji účast krátkým formulářem.

YFU je nezisková organizace, která nabízí studium pro středoškoláky formou studijních pobytů v zahraničí. Studuj v zahraničí, poznej novou kulturu, nauč se nový jazyk, osamostatni se a rozšíř si obzory. Nabízíme studium v zahraničí s pobytem u hostitelských rodin. Nauč se cizí jazyk a poznej svět přímo na vlastní kůži, studuj rok v zahraničí! YFU nabízí semestrální a roční pobyty v zahraničí pro středoškoláky.

Novinky