Přihlas se na studijní pobyt v zahraničí!

YFU ti pomůže zažít nezapomenutelný rok v cizí zemi. Osamostatníš se a poznáš nové kamarády.

Přihlas se na semestrální pobyt v Chile. Kromě úžasných zážitků na zemi, tě čekají úchvatné pohledy ze vzduchu při cestě do této španělsky hovořící země. Přihlásit se můžeš do 15. září!

YFU hledá hostitelské rodiny pro studenty, kteří příjedou do České republiky v létě 2014. Přečtěte si o pěti důvodech proč je dobré hostit zahraničního studenta...

Řada studentů, kteří se připravují na svůj roční pobyt v zahraničí, má před sebou nelehký úkol. Jak zabalit kufr na rok? Úkol je o to těžší, že aerolinie mají jasně a přísně dané hmotnostní limity na zavazadla. Zde je pár nápadů, kterými se můžete inspirovat...

"Česká republika je zemí s bohatou kulturní tradicí a kvalitním vzděláváním, a to je jeden z důvodů, proč bych tam chtěla strávit svůj výměnný rok," říká studentka ze Srbska, jejíž hostitelskou rodinou se můžete stát.

YFU je nezisková organizace, která nabízí studium pro středoškoláky formou studijních pobytů v zahraničí. Studuj v zahraničí, poznej novou kulturu, nauč se nový jazyk, osamostatni se a rozšíř si obzory. Nabízíme studium v zahraničí s pobytem u hostitelských rodin. Nauč se cizí jazyk a poznej svět přímo na vlastní kůži, studuj rok v zahraničí! YFU nabízí semestrální a roční pobyty v zahraničí pro středoškoláky.

Novinky