Pozvánka na infoodpoledne

Přijďte si ve středu 9.12. v 18:30 poslechnout příběhy absolventů zahraničních pobytů a nechte se inspirovat k vlastnímu dobrodružství. Srdečně zveme zájemce o pobyt, rodiče a kamarády.

Kde: Praha, Impact Hub, Drtinova 10

Argentina - roční pobyt od srpna 2016

Nejvyšší hora západní polokoule Aconcagua, nedotčená Patagonie na jihu země nebo rušné Buenos Aires? Výměnný pobyt v Argentině ale nabízí mnohem víc...

"Belgičtí studenti jsou milí a rádi pomohou..."

Karolína v srpnu odjela na roční pobyt do Belgie - Valonska. První dny ve škole byly podle jejích slov těžké, ale po pár týdnech si našla první kamarády a s hostitelskou rodinou již komunikuje ve franouzštině.

Německo - roční pobyt od léta 2016

Přihlas se k ročnímu pobytu v Německu. Poznej život v této pestré, otevřené a přátelské zemi. Do Německa jezdí přes 500 studentů ročně, doporučujeme přihlášení neodkládat - počet míst je omezen.

Přihlas se k výměnnému pobytu ve školním roce 2016/17

Výměnný pobyt v zahraničí je zkušenost na celý život.

Neprováhej ji a přihlas se k některému z pobytů v úžasných zemích po celém světě!

Protančené střevíce v Porubě

29. 11. 2015

"Hoďte se do gala a přijeďte za námi do Ostravy", pozvala hostitelská rodina Rubišarových výměnné studenty YFU a jejich rodiny. Tomu se nedalo odolat a jelo se...

Proč je důležité se nebát

25. 11. 2015

Zamyšlení o důležitosti výměnných pobytů mládeže v současné době se zamýšlí Martin Langpaul, ředitel a zakládající člen YFU Česká republika.

První český YFU student v Uruguayi a jeho zážitky!

11. 11. 2015

Dominik se jako první český YFU výměnný student vydal na roční studijní pobyt do Uruguaye. Jak sám tvrdí, předtím toho o této malé jihoamerické zemi moc nevěděl. Nyní se na rok stala jeho domovinou. Bydlí v Montevideu, chodí do tamní střední školy, na fotbalové zápasy a zvyká si na tamní speciality jako je například "Dulce de Leche" nebo "Yerba Maté". Jaké jsou jeho první týdny v Uruguayi a co radí nerozhodnutým studentům se dočtete v tomto článku!

YFU je nezisková organizace, která nabízí studium pro středoškoláky formou studijních pobytů v zahraničí. Studuj v zahraničí, poznej novou kulturu, nauč se nový jazyk, osamostatni se a rozšíř si obzory. Nabízíme studium v zahraničí s pobytem u hostitelských rodin. Nauč se cizí jazyk a poznej svět přímo na vlastní kůži, studuj rok v zahraničí! YFU nabízí semestrální a roční pobyty v zahraničí pro středoškoláky.