Přihlas se na studijní pobyt v zahraničí!

YFU ti pomůže zažít nezapomenutelný rok v cizí zemi. Osamostatníš se a poznáš nové kamarády.

Studuj v zahraničí ve školním roce 2015/16. Budeš žít v hostitelské rodině, chodit na střední školu a účastnit se řady mimoškolních aktivit. Přijímáme přihlášky!

Zveme na informační besedu ostudiu v zahraničí ve školním roce 2015/16. Beseda je určená zájemcům o pobyt, jejich rodičům a známým. Potvrďte svoji účast krátkým formulářem.

Zajímáš se  o studium v zahraničí? Možná jedou dobrovolníci YFU právě na tvoji školu, aby povyprávěli o svých zkušenostech. Můžeš také navštívit infoodpoledne - večerní schůzku pro zájemce a rodiče.

Vystup ze své komfortní zóny a přihlas se k semestrálnímu pobytu v zahraničí od ledna 2015. Studuj třeba v Chile, Německu nebo Rakousku! Přijímáme přihlášky!

YFU je nezisková organizace, která nabízí studium pro středoškoláky formou studijních pobytů v zahraničí. Studuj v zahraničí, poznej novou kulturu, nauč se nový jazyk, osamostatni se a rozšíř si obzory. Nabízíme studium v zahraničí s pobytem u hostitelských rodin. Nauč se cizí jazyk a poznej svět přímo na vlastní kůži, studuj rok v zahraničí! YFU nabízí semestrální a roční pobyty v zahraničí pro středoškoláky.

Novinky