Přihlas se na studijní pobyt v zahraničí!

YFU ti pomůže zažít nezapomenutelný rok v cizí zemi. Osamostatníš se a poznáš nové kamarády.

Paní Monika Trecáková má rodinu, dva syny ve věku 6 a 12 let, s manželem podnikají, dálkově studuje vysokou školu a před časem se rozhodli pro nabídnout na rok domov studentovi ze zahraničí.

Hledáme hostitelské rodiny pro studenty z celého světa! Kontaktujte kancelář YFU nebo si nechte poslat dopis od výměnného studenta. Staňte se hostitelskou rodinou ve školním roce 2015/16!

Přečtěte si vyprávění české studentky Kristýny, která se pro studium v zahraničí rozhodla na poslední chvíli...
Studium v zahraničí s YFU - to není jen jazykový kurz. Ovládnutí cizího jazyka je spíš "žádoucím vedlejším účinkem", než hlavním smyslem programu. Smyslem programu je začlenit se do života hostitelské rodiny, školy, poznat jak se žije jinde.

YFU je nezisková organizace, která nabízí studium pro středoškoláky formou studijních pobytů v zahraničí. Studuj v zahraničí, poznej novou kulturu, nauč se nový jazyk, osamostatni se a rozšíř si obzory. Nabízíme studium v zahraničí s pobytem u hostitelských rodin. Nauč se cizí jazyk a poznej svět přímo na vlastní kůži, studuj rok v zahraničí! YFU nabízí semestrální a roční pobyty v zahraničí pro středoškoláky.

Novinky