Přihlas se na studijní pobyt v zahraničí!

YFU ti pomůže zažít nezapomenutelný rok v cizí zemi. Osamostatníš se a poznáš nové kamarády.

Hledáme hostitelské rodiny pro zahraniční studenty, kteří přijedou do České republiky v lednu 2015! Otevřete svůj domov a staňte se hotiteslkou rodinou!

Na podzim se již můžete hlásit k ročním studijním pobytům ve školním roce 2015/2016. Nechte se inspirovat vyprávěním studentky, který svůj pobyt právě nyní tráví v Rakousku.

Studuj v zahraničí ve školním roce 2015/16. Budeš žít v hostitelské rodině, chodit na střední školu a účastnit se řady mimoškolních aktivit. Přijímáme přihlášky!

Zveme na informační besedu ostudiu v zahraničí ve školním roce 2015/16. Beseda je určená zájemcům o pobyt, jejich rodičům a známým. Potvrďte svoji účast krátkým formulářem.

Těžko hledat zemi, která je z České republiky vzdálenější než Chile. Štěpánka si vybrala roční pobyt v Chile od února 2014, takže už má pěknou řadu zkušeností. Přečtěte si její zážitky a nechte se inspirovat...

YFU je nezisková organizace, která nabízí studium pro středoškoláky formou studijních pobytů v zahraničí. Studuj v zahraničí, poznej novou kulturu, nauč se nový jazyk, osamostatni se a rozšíř si obzory. Nabízíme studium v zahraničí s pobytem u hostitelských rodin. Nauč se cizí jazyk a poznej svět přímo na vlastní kůži, studuj rok v zahraničí! YFU nabízí semestrální a roční pobyty v zahraničí pro středoškoláky.

Novinky