Přihlas se na studijní pobyt v zahraničí!

YFU ti pomůže zažít nezapomenutelný rok v cizí zemi. Osamostatníš se a poznáš nové kamarády.

Hledáme hostitelské rodiny pro zahraniční studenty, kteří přijedou do České republiky v létě 2014! Otevřete svůj domov a staňte se hotiteslkou rodinou!

Přihlas se na semestrální pobyt v Chile. Kromě úžasných zážitků na zemi, tě čekají úchvatné pohledy ze vzduchu při cestě do této španělsky hovořící země. Přihlásit se můžeš do 15. září!

Vystup ze své komfortní zóny a přihlas se k semestrálnímu pobytu v zahraničí od ledna 2015. Studuj třeba v Chile, Německu nebo Rakousku! Přijímáme přihlášky!
Lisa ze Švýcarska přijede v srpnu na jeden školní rok do České republiky. Lisa patří ještě mezi ty, kteří na umístění do hostitelské rodiny čekají. Poznejte Lisu blíže a staňte se její hostitelskou rodinou.

YFU je nezisková organizace, která nabízí studium pro středoškoláky formou studijních pobytů v zahraničí. Studuj v zahraničí, poznej novou kulturu, nauč se nový jazyk, osamostatni se a rozšíř si obzory. Nabízíme studium v zahraničí s pobytem u hostitelských rodin. Nauč se cizí jazyk a poznej svět přímo na vlastní kůži, studuj rok v zahraničí! YFU nabízí semestrální a roční pobyty v zahraničí pro středoškoláky.

Novinky