Výměnný pobyt v Srbsku - Sportovní program

Výměnný pobyt v Srbsku - Sportovní program

Tenista Novak Djokovič - to je v současné době srbská postava číslo jedna. Je to právě tento tenista, který tuto zemi s velmi dynamickou současností proslavil. I proto nabízí YFU Srbsko tříměsíční sportovní program.

Jak se žije v této balkánské zemi? Srbové jsou velmi otevření a pohostinní. Jejich touha zapojit se do evropské integrace je jednoznačná, proto i studenti YFU mohou očekávat velmi přátelské prostředí. Výměnný student se v Srbsku rozhodně stane středem pozornosti a rychle najde kamarády. Ekonomicky má v Srbsku významnou roli zemědělství. Díky přívětivému podnebí se v této zemi na Dunaji pěstuje mnoho druhů ovoce a zeleniny, Srbsko je například jedním z největších vývozců malin! Mňam, přihlas se k pobytu v Srbsku a ochutnej pestrý život v této přátelské zemi!

Termíny

Termín přihlášení Datum odjezdu Typ Cena
do 15. března 2023 září 2023 tématické 139 000 Kč

Popis programu

  • Země:
    Srbsko
  • Partnerská organizace:
  • Jazykové znalosti:
    Srbština. Studenti jedoucí do Srbska nejsou testováni ze znalosti srbštiny, ale musí být ochotni učit se tento jazyk v průběhu pobytu a komunikovat jím ve škole a s hostitelskou rodinou. Výuka ve škole i komunikace s rodinou probíhají výhradně v srbštině, většina hostitelských rodin neumí anglicky, a tak je komunikace slovanskými jazyky důležitá od začátku.
  • Umístění do hostitelské rodiny:
    Napříč celou zemí, studenti jsou umisťováni do měst, příměstských oblastí a na vesnice.

Poplatek za studium v Srbsku se zpravidla platí ve třech splátkách. Cena programu musí být zaplacena před odletem na pobyt.

O programu v Srbsku si můžete také přečíst přímo na stránkách YFU Srbsko.