Kancelář

Helena Brychová je od jara 2022 naše nová výkonná ředitelka YFU CZ. Její pracovní náplní je koordinace všech ostatních členů kanceláře a starost o to, aby vše šlapalo, jak má. Před nástupem k nám se dlouhá léta pohybovala v bankovním sektoru. Upjatost a škrobenost byste u ní ale hledali marně. Vždy usměvavá a vlídná Helen je pyšnou mamkou 2 dětí a má za sebou řadu cest, včetně Německa nebo Austrálie. Mimopracovně se věnuje umění všeho druhu. Má za sebou kurz dabingu, ráda píše, maluje a učí se jazyky. V poslední době si oblíbila španělštinu. Baví jí improvizace, což se u nás v kanceláři občas hodí stejně jako v běžném životě.
📧3.yo4Z28~rpr5f56LTLp_W7r

Tereza Fikrlová se na pozici Outbound koordinátorky stará o všechny studenty, kteří se rozhodnou vzít příležitost za pačesy a podívat se na semestr nebo na rok do zahraničí. Provází je od jejich prvních přihláškových krůčků až k těm posledním na letiště. Pokud máte jakýkoli dotaz týkající se výjezdu, můžete si být jistí, že Terez na něj zná odpověď. Je připravená kdykoli pomoci a vyřešit zdánlivě nevyřešitelné. Její schopnosti time managementu a koordinace jsou totiž na špičkové úrovni, jelikož je uplatňuje dnes a denně i doma jako máma dvou kluků. Ve volném čase jejich čtyřčlenná smečka nejradějí vyráží za dobrodružstvím v obytňáku po Česku i do zahraničí.
📧 a.EobZ2.4dEv5f56LTLp_W7r

Zuzana Zahradníčková, naše Inbound koordinátorka, se v YFU stará o studenty, kteří k nám přijíždí z jiných zemí strávit svůj výměnný (půl)rok. Sama je absolventkou YFU programu v USA. Po této zkušenosti jí vítr zavál přes Asii až do Austrálie, kde 5 let žila. Od začátku roku 2022 se stala součástí kanceláře YFU CZ. Jejím revírem je celá ČR, kde máme umístěné studenty, její tempo je vražedné. Zůza pracuje ve dne (a někdy i v noci) na tom, aby se všem příchozím studentům v Česku líbilo a aby měli zajištěno vše potřebné. Mimo YFU Zůza také učí angličtinu a ve chvílích volna ráda znovu nazuje neposedné botky a cestuje po světě nebo jezdí na festivaly. Místo v jejím srdci má i umění a kultura.
📧gnMk4Z2rWaEkU.~96hIkQOQq1nkmb

Adéla Kroupová je absolventkou YFU programu ve Švédsku 2018/19, kterou téměř vždy přistihnete s hrnkem kávy v ruce. Do týmu kanceláře se přidala na podzim 2021 jako Outbound a Special projects asistentky a od té doby pomáhá Terez se vším, co se odjíždějících studentů týká. Adél je mistryně pohovorů a nejspíše jediný člověk, který přesně ví, kde se co nachází v naší kanceláři. Mimo to se stará se o naše propagační aktivity a jiné různé projekty. Mimo YFU je Adél aktuálně studentkou Karlovy univerzity v oboru Marketing a PR. Volný čas ráda věnuje cestování, sportu a sledování seriálů.
📧W_rvRWaj-nCy.Z4WHrsEO1p

Šimon Dařina je koordinátor dobrovolníků YFU CZ. V rámci své pozice se soustředí na činnost a komunikaci se všemi dobrovolníky. Současně zajišťuje podklady, dobrovolnické semináře a akce pro dobrovolníky ve YFU Česká republika. V roce 2020 absolvoval svůj výměnný rok v Uruguayi a od té doby ho nikdy nepotkáte bez tradičního uruguayiského nápoje maté. V současné době studuje na Vysoké škole ekonomické v Praze. Šimon je neuvěřitelný pohodář, který si vás vždy s ochotou vyslechne. Rád sportuje, ať už se jedná o voleyball nebo lyžování. 📧%bzy4W87~bAkQOQq1nkmb

Veronika Rátonyi je naše nová kolegyně na pozici Public relations koordinátorky. Její práci můžete vidět na našich sociálních sítích jako Instagram nebo Facebook. Absolvovala svůj výměnný pobyt v Německu v roce 2018/2019. Od té doby začala studovat obor Inovativního podníkání v Praze, ze kterého bude mít brzy titul bakaláře. Na všechno říká ano, takže ji zastihnete úplně všude (na rugby, na házené, ve škole, v práci, na cestách...). Veronika miluje cestování, zvířata (doma má krásnou Shiba-Inu Amy) a vymýšlení různých kreativních projektů.             📧c.Ey47a7TknD5.oaVX~IWe29g