Představenstvo

Předseda představenstva

Předseda představenstva

Vladimír Celler je zakládajícím členem YFU Česká republika. Od listopadu 2022 působí předseda představenstva.

Členka představenstva

Členka představenstva

Kateřina je maminka studenta, který byl s YFU na výměnném pobytu. Pochází z Písku, na filosofii YFU se jí líbí propojování studentů a rodin po celém světě, navazování nových přátelství, možnost poznat život v jiné zemi.

Podpora hostitelských rodin, členka představenstva

Podpora hostitelských rodin, členka představenstva

Pochází z Dlouhé Loučky na Hané, kde ve svých 15ti letech hostila se svými rodiči studentku z Holandska. Po 20ti letech se k myšlence hoštění, již se svou vlastní rodinou, vrátila a od té doby každý rok jako hostitelská rodina hostí studenty z různých zemí. Toto se stalo postupně životním stylem a jak sama říká: "Bez studenta YFU se nám zdá, že rodina je nekompletní". V souvislosti s hoštěním organizuje akce YFU v regionu Moravy, prezentuje myšlenku hoštění na různých akcích v Ostravě a okolí a dělí se o své zkušenosti s novými hostitelskými rodinami, které se do programu YFU dále zapojují.

Člen představenstva

Člen představenstva

Pavel byl s YFU na pobytu v USA a od té doby se v menší či větší míře zapojil do většiny aktivit YFU CZ, především organizování různých akcí pro výměnné studenty. Od poloviny roku 2014 do 2017 pracoval pro YFU jako koordinátor studijních programů. Baví ho předávání zkušeností a připravování nových studentů na pobyt, stejně jako práce s dobrovolníky.

Členka představenstva

Členka představenstva

Bára byla v letech 2012/13 na výměně v Chile, poté se stala YFU dobrovolnicí a pracovala na pozici Support Counsellor v kanceláři (2017-2020). Momentálně studuje kulturní psychologii v Nizozemsku. Miluje zážitek, když si vzájemně porozumí lidé různých kultur a jazyků a na YFU ji nejvíc baví, že se v rámci něj člověk může vzdělávat a šířit jeho hodnoty po celý život.

Členka představenstva

Členka představenstva

Zuzka je zapojená do aktivit YFU jako podpora hostitelských rodin, má zkušenost s hostováním zahraničních studentů a vysláním vlastních dětí na výměnný pobyt.
Profesně se věnuje oblasti vzdělávání, sdílení znalostí, koučování a rozvoji zaměstnanců v softwarové firmě. Má ráda cestování, poznávání a propojování lidí. Na YFU jí přitahují hodnoty,  komunita dobrovolníků a poznávání kultur jiných států.

Členka představenstva

Členka představenstva