Představenstvo

Předseda představenstva

Předseda představenstva

Vladimír Celler je zakládajícím členem YFU Česká republika. Od listopadu 2022 působí předseda představenstva.

Místopředsedkyně

Místopředsedkyně

Karolína Kopková je členkou představenstva od března 2023. Zároveň se stala místopředsedkyní Vladimíra Cellera. Kája je absolventkou výměnného programu. Na svém dobrodružství byla ve Spojených státech amerických. Od té doby se věnovala dobrovolničení a delší čas pracovala i v kanceláři na pozici kampaň koordinátorky. Dnes pracuje jako poradkyně ministra, ráda cestuje a věnuje se politice.

Členka představenstva, podpora rodin

Členka představenstva, podpora rodin

Kateřina Rubišarová pochází z Dlouhé Loučky na Hané, kde ve svých 15ti letech hostila se svými rodiči studentku z Holandska. Po 20ti letech se k myšlence hoštění, již se svou vlastní rodinou, vrátila a od té doby každý rok jako hostitelská rodina hostí studenty z různých zemí. Toto se stalo postupně životním stylem a jak sama říká: "Bez studenta YFU se nám zdá, že rodina je nekompletní". V souvislosti s hoštěním organizuje akce YFU v regionu Moravy, prezentuje myšlenku hoštění na různých akcích v Ostravě a okolí a dělí se o své zkušenosti s novými hostitelskými rodinami, které se do programu YFU dále zapojují.

Členka představenstva

Členka představenstva

Lucie Říhová je znovu členkou představenstva od března 2023. S YFU Česká republika je již od jeho počátku, pracovala v kanceláři a již léta před znovuzvolením byla v představenstvu. Ačkoliv je vystudovaná inženýrka, je také neuvěřitelnou maminkou a do YFU přináší svěží pohled na hostitelské rodiny. V představenstvu využívá nejen své milé povahy, ale vyzařuje z ní nesmírný optimismus.

Členka představenstva

Členka představenstva

Zuzana Vovsová je zapojená do aktivit YFU jako podpora hostitelských rodin, má zkušenost s hostováním zahraničních studentů a vysláním vlastních dětí na výměnný pobyt. Profesně se věnuje oblasti vzdělávání, sdílení znalostí, koučování a rozvoji zaměstnanců v softwarové firmě. Má ráda cestování, poznávání a propojování lidí. Na YFU jí přitahují hodnoty,  komunita dobrovolníků a poznávání kultur jiných států.

Členka představenstva

Členka představenstva

Anežka Křenková se stala členkou představenstva v březnu 2023. Je absolventkou výměnného programu v Norsku. Dlouhá léta zastávala pozici Inbound koordinátorky. V rámci YFU se účastnila několika školení v zahraničí a byla na stíži v Jihoafrické republice. Dnes pracuje na pozici project managera.