Nová kolegyně týmu YFU Česká republika

Nová kolegyně týmu YFU Česká republika
Kristýna Zumrová
  • Koordinátorka dobrovolníků a kampaně YFU CZ
  • Absolventka zahraničního pobytu v Norsku a Anglii
Další články
Datum:

Kristýna Zumrová nastupuje na pozici koordinátorky dobrovolníků. Zároveň bude pomáhat při spolupráci se školami, při přípravě seminářů a dalších vzdělávacích akcí.

Vítáme Kristýnu Zumrovou

Kristýna sice není absolventkou YFU České republiky, nicméně i tak jí cestování není cizí. Půl roku studovala v Norsku a rok v Anglii. Mimo školu se podívala například do Litvy nebo Německa a těší se, že se v budoucnu podívá i do vzdálenějších koutů naší planety. Jsme rádi, že se Kristýna přidala k nám do týmu a těšíme se, že u nás zúročí své mnohaleté zkušenosti z dobrovolnické sféry. Většinu svého volného času totiž Týna tráví se svým skautským oddílem, jehož je už řadu let součástí.

Kristýna ve svojí pozici obsáhne agendu, která se do teď rozmělňovala mezi ostatní kolegy. Věříme, že díky této pozici budou mít naši dobrovolníci přímý a jednodušší kontakt s celým týmem, zjednoduší se komunikace se školami a naše vzdělávací akce budou zase o kousek propracovanější. Těšíme se na spolupráci a doufáme, že se Kristýně u nás bude líbit!

Další odkazy

Dobrovolníci

Články - Zprávy od dobrovolníků

Kalendář akcí