Představujeme vám novou tvář YFU

Představujeme vám novou tvář YFU
Datum:

Od prvního června se vedení našeho týmu ujímá Helena Brychová jako nová výkonná ředitelka. Dlouho plánované předání a koordinace všech probíhajících aktivit probíhá ve spolupráci se zakládajícím členem Martinem Langpaulem, který byl až dosud vedením YFU v České republice pověřen.

Helena k nám nastupuje po dlouholeté práci v bankovnictví, konkrétně v oblasti finančního vzdělávání a ochrany spotřebitele. Přestože není absolventkou YFU, poznávání nových zemí a jazyků jí rozhodně není cizí. Kromě kratších pobytů má za sebou dva celoroční pobyty v Německu a v Austrálii, a právě teď se učí španělsky. Svůj volný čas věnuje umění ve všech podobách, malování, psaní, hraní a její láskou jsou obrazy australských domorodců.

„Jediné skutečné hranice jsou ty, které si vytváříme ve vlastní hlavě, a naprostá většina problémů se skrývá v komunikaci,“ říká Helena. Svoji novou funkci v YFU považuje za jedinečnou příležitost, jak bariéry mezi lidmi překonávat a přispět k rozšiřování obzorů a pohledů na svět všech věkových generací. Vítáme zkušenosti, které Helena přináší ze své původní právní praxe i ze svých dalších aktivit, a těšíme se na společnou práci!

 

Další odkazy

Kdo je YFU

Kontakty