YFU kancelář se stěhuje na novou adresu!

YFU kancelář se stěhuje na novou adresu!
Datum:

YFU Česká republika roste a naše osazenstvo s ní. Proto jsme se rozhodli vyměnit náš dosavadní domov v Bořivojce za nové a větší kanceláře kousek od Ladronky. Vítejte v našem novém doma ve Fastrově 24! 

Přestěhování kanceláře předcházela dlouhá doba plná vybírání, zvažování a porovnávání, ze kterého vyšel právě prostor ve Fastrově 24. Klidná ulička jako z Nothinghillu sousedí s rušnou Bělohorskou, kde je úplně všechno i doporučeníhodná kavárna 20m2! Po cestě do práce se tam stavujeme pro kafe, úsměv a už teď se tam cítíme tak trochu doma:) 

MicrosoftTeams-image (18)Máme za sebou spoustu práce s vyklízením, rozebíráním, naskládáváním a převážením, které jsme si ovšem zvládly náležitě zpříjemnit a užít, jak asi poznáte z akčních fotek s vrtačkou. Aktuálně se nacházíme v té nejlepší části – vybalování a zabydlování. Cesta to byla dlouhá, ale probírání a třídění nám jde společně hezky od ruky a srovnané hromádky už začínají po pár dnech převažovat nad krabicemi plnými dokumentů, psacích potřeb, her a vzpomínek. 

 

Je to malý krok pro člověka, ale velký krok pro YFU CZ.  

Kromě dvou kancelářských místností a jedné "ředitelny" myslíme i na vás, dobrovolníky, protože jste naší nedílnou součástí. V nových prostorách pro vás máme jednu celou samostatnou místnost, kterou nám (doufáme :) pomůžete přetvořit na prostor, kde se dobrovolníci schází a budou vždycky chtít scházet, plánovat semináře, vodu, hory a cokoli dalšího, anebo si třeba jen tak pokecat u filmu. 

Děkujeme Bořivojko, bylo nám s tebou dlouho moc a moc hezky. Vítej, Fastrovko! Už teď se těšíme na všechny příběhy, které společně s tebou sepíšeme. :)