Zážitky studentů

Přečti si, co účastníci studijních pobytů YFU zažili v cizích zemích. Co je překvapilo, jakým nástrahám čelili i jak prožívají jiné země různé svátky a události.  Přihlas se ke studijnímu pobytu v zahraničí a může zde být i tvůj příběh.

Aller guten Dinge sind drei

Aller guten Dinge sind drei

Ahoj, já jsem Štěpán a travím rok v Německu. Svůj výměnný pobyt jsem začal v polovině srpna. Nasedl jsem společně s Péťou (další výměnnou studentkou) do vlaku směrem Hamburk a nechal Česko na rok za sebou. Po devíti hodinách ve vlaku jsem se konečně potkal se svojí hostitelskou rodinou. Bylo to úžasné a těšil jsem se na vše, co spolu zažijeme.

Více
12 důvodů proč jet na studijní pobyt do Estonska

12 důvodů proč jet na studijní pobyt do Estonska

Agata mluví plynule anglicky a polsky. Chtěla si do svého portfolia přidat ale ještě jeden jazyk - estonštinu. A tak se loni v létě vydala na roční studijní pobyt do Estonska, kde nyní žije s hostitelskou rodinou a studuje na tamní střední škole již více, než 5 měsíců. Zde pro vás sepsala 12 důvodů, proč by se Estonsko mělo stát zemí, kam se i vy vydáte na studium v zahraničí. 

Více
Studium v zahraničí

Studium v zahraničí

Chceš to zažít taky? Vyber si z naší nabídky zemí tu, do které se chceš podívat. Pročti informace o studijních výměnných pobytech, studiu střední školy v zahraničí a zajímavosti o každé z nabízených zemí a vyplň přeběžnou přihlášku.

Předběžná přihláška

Turecko

Turecko

Cena: 195 000 Kč
Přihlášení: do 30. října až 31. května
Odjezd na pobyt: srpen

Více
Turecko

USA

Spojené státy americké

Cena: 10 600 - $12 500
Přihlášení: do 15. ledna až 15. března
Odjezd na pobyt: leden, srpen

Více
USA

Rakousko

Rakousko

Cena: 179 000 - 194 000 Kč
Přihlášení: do 20. září až 15. března
Odjezd na pobyt: únor, září

Více
Rakousko