Výměnný pobyt v Brazílii

Výměnný pobyt v Brazílii

Chceš ochutnat nejsladší ovoce z Amazonských pralesů a nejšťavnatější bifteky z brazilských savan zvaných cerrado? Anebo si dávat každé ráno cafezinho a přitom si procvičovat portugalštinu konverzováním s tvojí novou, brazilskou, rodinou? Roční studium v Brazílii s YFU ti dá jedinečnou příležitost poznat tuto obrovskou a pestrou zemi, kde každý kout nabízí nový zážitek a jinou zkušenost. Všechny spojuje portugalština, jeden z nejrozšířenějších jazyků světa, pohodový životní styl a přátelští lidé, a to ať už je tvoje hostitelská rodina na pobřeží oceánu, na vyspělém jihu nebo v gurmánském vnitrozemí.

V průběhu celého roku ti bude YFU Brasil nablízku. Je jednou z nejstarších poboček YFU – byla založena už v roce 1963, takže ti může při tvém objevování nabídnout obrovské zkušenosti!

Termíny

Termín přihlášení Datum odjezdu Typ Cena
do 28. dubna 2023 srpen 2023 roční 269 000 Kč
do 28. dubna 2023 srpen 2023 semestrální 249 000 Kč

Popis programu

 • Země:
  Brazílie
 • Partnerská organizace:
  YFU Brazil
 • Jazykové znalosti:
  Portugalština. Doporučujeme předchozí znalost portugalštiny, hostitelské rodiny i učitelé ve školách mluví se studenty portugalsky.
 • Umístění do hostitelské rodiny:
  Napříč celou zemí, studenti jsou umisťováni do měst, příměstských oblastí a na vesnice.

Poplatek za studium v Brazílii se zpravidla platí ve třech splátkách. Cena programu musí být zaplacena před odletem na pobyt.

Zážitky studentů z Brazílie

"Portugalština se mi vždyčky líbila..."